100 „pakietów startowych” dla nowych czytelników

Infografika przedstawiająca głowę z napisem

Drodzy Państwo,

rozpoczynamy kolejną jubileuszową akcję czytelniczą. Pierwszych 100 nowych czytelników, którzy zapiszą się do biblioteki w tygodniu jubileuszowym (9-13 października) otrzyma biblioteczne pakiety startowe.

Co należy zrobić?

Jeśli nie są jeszcze Państwo czytelnikami Biblioteki Publicznej w Częstochowie wystarczy, że przyjdzą Państwo od 9 do 13 października do Biblioteki Głównej lub jednej z filii bibliotecznych i zapiszą się do biblioteki.
Otrzymają Państwo wówczas karteczkę z pieczątką filii oraz numerem czytelnika, za okazaniem której będzie można odebrać jubileuszowy pakiet startowy czytelnika.
Gadżety będzie można odbierać od poniedziałku do piątku w Dziale Instrukcyjno-Metodycznym Biblioteki Głównej (Al. NMP 22) do godz. 15.30 lub 13 października, o godzinie 17.00 w sali odczytowej (s. 202) Biblioteki Głównej (Al. NMP 22).