Ulotka informacyjna strona nr 1 – Program Regionalny Narodowa Strategia Spójności

Ulotka informacyjna posiada na samej górze baner z logotypami: Program Regionalny Narodowa Strategia Spójności, Śląskie Pozytywna energia oraz Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Poniżej znajduje się tekst na niebieskim tle:

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby.
„Stworzenie systemu i punktów e-informacji kulturalnej w sieci miejskich bibliotek publicznych w Częstochowie” to projekt realizowany prze Bibliotekę Publiczną im. dr. Władysława Biegańskiego w ramach Działania 4.2 – Systemy informacji kulturalnej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013.
Przedmiotem projektu jest stworzenie jednolitego systemu informacji kulturalnej na bazie istniejącej sieci miejskich bibliotek publicznych w Częstochowie. W tym celu biblioteka Główna wraz z Oddziałem dla Dzieci i Młodzieży oraz Filie nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 18, 21, 22, 23, 25 i Filia Muzyczna zostały wyposażone w stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu.

Pośrodku ulotki umieszczono zdjęcie z Filii nr 10 na której widać dwa stanowiska komputerowe przy, którym siedzią dwoje dzieci a po lewej znajduje się szyld informacyjny o programie unijnym.

Pod zdjęciem znajduje się tekst na niebieskim tle:
Zmodernizowano także stronę internetową Biblioteki, na której już wkrótce pojawią się informacje o ofercie kulturalnej miasta, regionu i województwa oraz wybrane propozycje z innych regionów Polski.