Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Spotkanie z DanWitem

Biblioteka Publiczna im. dr Władysława Biegańskiego Aleja Najświętszej Maryi Panny 22, Częstochowa, Śląskie, Poland

Zdrowe hormony to zdrowy Ty -  spotkanie dotyczące prawidłowej gospodarki hormonalnej prowadzone przez dietetyczkę Danutę Jarmołowicz.

Zabawy plastyczne

Filia nr 8 Księżycowa 2, Częstochowa, Śląskie, Poland

Zajęcia plastyczne dla dzieci od lat 6, na których wykonamy pszczołę na plastrze miodu.

Książka dotykowa

Filia nr 6 Władysława Orkana 56-A, Częstochowa, Śląskie, Poland

Warsztaty plastyczne dla dzieci wraz z rodzicami. Na zajęcia obowiązują zapisy.

Spotkanie z Pawłem Pieniążkiem

Spotkanie z Pawłem Pieniążkiem – cenionym dziennikarzem i reporterem wojennym, który relacjonował wydarzenia na Ukrainie z pierwszego frontu walki. Wydarzeniom tym poświęcił swoją nową książkę "Opór. Ukraińcy wobec rosyjskiej inwazji", […]

Bajka szyta na miarę

Oddział dla Dzieci i Młodzieży Kościuszki 4, Częstochowa, Śląskie, Poland

Warsztaty literacko-plastyczne z Małgorzatą Wójcik dla dzieci w wieku 5-8 lat.

Rozśpiewany angielski

Filia nr 3 Ułańska 5/7, Częstochowa, Śląskie, Poland

Zajęcia muzyczno-literackie dla dzieci od lat 6.

Baja szyta na miarę

Filia nr 9 Feliksa Nowowiejskiego 15, Częstochowa, Śląskie, Poland

Warsztaty z Małgorzatą Wójcik oraz Teatrem nieoczywistym dla dzieci od lat 6. Obowiązują zapisy.

Spotkanie z Mirosławem Zwolińskim

Spotkanie z Mirosławem Zwolińskim wokół jego książki "Powstanie styczniowe na ziemi częstochowskiej" z okazji obchodów 160. rocznicy Powstania Styczniowego.

Spacer z Mirosławem Zwolińskim śladami Powstania Styczniowego

Spacer z Mirosławem Zwolińskim śladami Powstania Styczniowego w naszym mieście z okazji obchodów 160. rocznicy Powstania Styczniowego. Zbiórka w Bibliotece Głównej  (Al. NMP 22) o godzinie 10.00.

Kurs gry na gitarze klasycznej

Muzoteka Aleja Kościuszki 4, Częstochowa, Śląskie, Poland

Kurs nauki gry na gitarze klasycznej dla młodzieży od 16 roku życia oraz dorosłych. Obowiązkowe zapisy na zajęcia.

Niezwykła odbitka w monotypii

Filia nr 7 Aleja Pokoju 15/17, Częstochowa, Śląskie, Poland

Warsztaty plastyczne, w czasie których poznamy technikę monotypii i wykonamy za jej pomocą proste prace.

Biblioteka Malucha

Oddział dla Dzieci i Młodzieży Kościuszki 4, Częstochowa, Śląskie, Poland

Biblioteka Malucha – głośne czytanie przeznaczone dla dzieci w wieku 1,5-4 lata połączone z zabawami ruchowymi i odkrywaniem świata bajek i baśni