Konkurs fotograficzny “Przydrożne kapliczki”

14 czerwca @ 08:00 - 12 sierpnia @ 17:00

Plakat informacyjny EtnoBiblioteka

Przed nami wakacyjny czas, w którym częściej i chętniej podróżujemy. To też świetna okazja do tego, byście podczas wycieczek uwiecznili na zdjęciach przydrożne kapliczki i wzięli udział w bibliotecznym konkursie fotograficznym.

Konkurs „Przydrożne kapliczki” skierowany jest do młodzieży od 15 roku życia oraz dorosłych i realizowany jest w ramach projektu EtnoBiblioteka dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2021.

Na wasze prace czekamy do 16 sierpnia. Więcej szczegółów o konkursie, jego regulamin i kartę zgłoszeniową znajdziecie w załącznikach.

Do pobrania:

Regulamin konkursu - Przydrożne kapliczki

Karta zgłoszenia do konkursu - Przydrożne kapliczki

Logotyp Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury “EtnoPolska 2021”

Start:
14 czerwca @ 08:00