Wystawa malarstwa Marii Antonowskiej

7 września @ 10:00 - 30 września @ 18:00

Filia nr 2 zaprasza na wystawę malarstwa Marii Antonowskiej!

Maria Antonowska pochodzi z Wielunia. Skończyła Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu w klasie filologicznej i w 2018 r. rozpoczęła studia malarskie na Wydziale Sztuki na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie. Malarstwo daje jej przestrzeń do poznawania siebie oraz świata wokół. Tworzenie jest dla niej wyzwalającym doświadczeniem, a dzięki stosowaniu różnych technik odkrywa nowe rozwiązania. Interesuje się także grafiką komputerową, fotografią analogową i designem. Angażuje się w organizację konferencji młodzieżowych, klubów oraz wydarzeń, które niosą chrześcijańskie wartości i pozytywne zmiany pośród tego pokolenia. Kocha przebywać wśród ludzi, dostrzegać w nich potencjał. Pragnie odkrywać dobro we wszystkim co robi i cieszyć się tym, co ma. Życie według niej jest darem z nieba, z którego trzeba korzystać w pełni.

Start:
7 września @ 10:00