9. edycja Festiwalu Bajki

Na obrazku znajduje się żaba na liściu oraz 4 krasnoludki

🐸 Wielkimi krokami zbliża się 9. edycja Festiwalu Bajki. W tym roku jej motywem przewodnim jest ekologia. Jak zawsze zaplanowaliśmy dla naszych najmłodszych czytelniczek i czytelników (i całych rodzin) mnóstwo dobrej zabawy. Będą warsztaty, spotkania autorskie, animacje i Wasz ulubiony Piknik Literacki w Parku Staszica.
🐸 Za identyfikację wizualną odpowiada Anna Grzyb.
🐸 Program 9. edycji Festiwalu Bajki:
👉 15 czerwca (czwartek)
10.00 wystawa pokonkursowa „Bajeczny recykling”, Oddział dla Dzieci i Młodzieży (al. Kościuszki 4)
12.00 warsztaty ilustratorskie z serii „Młodzi przyrodnicy” z Natalią Talarek-Oswald, Filia nr 7 (al. Pokoju 15/17)
15.30 warsztaty filmowe „Ekobiblioteka” z Piotrem Klubickim, Filia nr 14 (ul. Norwida 17/21)
16.00 ekowarsztaty z Pracownią ZetPeTe, Filia nr 20 (ul. Gombrowicza 15)
👉 16 czerwca (piątek)
12.00 warsztaty zielarskie z Agatą Zaskórską, Ogrody Biblioteki Głównej/Oddział dla Dzieci i Młodzieży (al. Kościuszki 4)
18.00 słuchowisko „Drzwi do lasu” autorstwa Małgorzaty Wójcik, Filia nr 9 (ul. Nowowiejskiego 15)
👉 17 czerwca (sobota) Park im. S. Staszica
12.00-17.00 – zabawy, animacje, gry prowadzone przez Kolorowo i bombowo
12.00 – rozwiązanie konkursu plastycznego „Bajeczny recykling”
12.30 – warsztaty „Las w słoiku” z Tęczówka Studio
14.00 – spotkanie z Elżbietą Stępień
15.30 – plener malarski dla dzieci z Pracownią ZetPeTe

‼ Na warsztaty, które odbywają się w dniach 15-16 czerwca w placówkach bibliotecznych obowiązują zapisy (w filii, w której odbywają się konkretne zajęcia), na wszystkie pozostałe wydarzenia wstęp jest wolny.

🐸 Partnerem tegorocznej edycji Festiwalu jest Fundacja PZU.