Grudniowe kody do Ebookpoint BIBLIO

zdjęcie ebookpoint

Grudniowe kody do e-booków i audiobooków w serwisie Ebookpoint BIBLIO już są!

➡ Na platformie udostępniane są e-booki, audiobooki oraz e-kursy. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową bądź aplikację (iOS i Android).
➡ Dostęp uzyskano w ramach zadania “Książki online dla każdego”. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.
➡ Aby otrzymać dostęp do Ebookpoint BIBLIO wykonaj następujące kroki:

🔸 pobierz kod w swojej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres jednej z Filii:
▪ filia1@biblioteka.czest.pl
▪ filia5@biblioteka.czest.pl
▪ filia7@biblioteka.czest.pl
▪ filia8@biblioteka.czest.pl
▪ filia9@biblioteka.czest.pl
▪ filia10@biblioteka.czest.pl
▪ filia13@biblioteka.czest.pl
▪ filia14@biblioteka.czest.pl
▪ filia20@biblioteka.czest.pl
▪ oddim@biblioteka.czest.pl
▪ wyp@biblioteka.czest.pl

🔸 wejdź na https://biblio.ebookpoint.pl/

🔸 zarejestruj się lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto

🔸 wprowadź otrzymany kod i korzystaj z tysięcy e-booków, audiobooków oraz kursów online!

‼ Kod jest ważny od 01.12.2021 do 31.12.2021 (tylko w tym czasie można go aktywować). Bez względu na to, w którym dniu miesiąca kod zostanie aktywowany, daje on dostęp na 30 dni.

‼ Ebooki wypożyczamy na okres 14 dni, a audiobooki – 7 dni. Po upływie czasu wypożyczenia publikacja wraca do ogólnego zbioru, ale można ją ponownie wypożyczyć.

‼ Użytkownicy i Użytkowniczki, którzy pobrali kody i nie skorzystali z serwisu w okresie 30 dni, mogą zostać pominięci przy kolejnym rozdaniu kodów.