Koncert „Olga KORA Jackowska – poetka”

W czwartkowy wieczór, 10 marca o godz. 19.00, zapraszamy Was na niezwykły spektakl muzyczny, który przygotowali dla nas Agnieszka Łopacka i Krzysztof Niedźwiecki. Koncert będzie poświęcony Oldze „Korze” Jackowskiej.

👉 Agnieszka Łopacka to aktorka Teatru im. Adama Mickiewicza, znana z ról w najważniejszych spektaklach teatralnych w Częstochowie. Ma na swoim koncie również role filmowe (m.in. „Darmozjad polski”, „Kochaj i rób co chcesz”).

👉 Krzysztof Niedźwiecki to gitarzysta, kompozytor, tekściarz, znany ze współpracy z Andrzejem Grabowskim, Piotrem Machalicą, zespołami Habakuk i Bakshish. Od lat występuje także z sukcesem w projektach solowych.

👉 Koncert odbędzie się w Bibliotece Głównej przy Al. NMP 22 (II piętro). Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

👉 Projekt realizowany w ramach zadania BO „Spotkajmy się w bibliotece”.