- wydarzenie już minęło.
Spotkanie autorskie z Alicją Kobzą
29 maja @ 18:00 - 19:30
Książka „Graficzki” opowiada o kobietach, które tworzyły grafikę w okresie PRL-u — projektowały okładki książkowe, plakaty oraz identyfikację wizualną.
Podczas spotkania przyjrzymy się ich twórczości, poznamy kulisy pracy w tamtym czasie oraz porozmawiamy o roli kobiet w historii polskiego designu.
Spotkanie w ramach zadania BO nr 282 „Spotkajmy się w Bibliotece”.
Wstęp wolny!




