Zostań rodziną zastępczą. Pomóż superbohaterom znowu stać się dziećmi

Infografika przedstawiająca w lewym górnym rogu logo Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Częstochowie, poniżej duży niebieski napis "Zostań rodziną zastępczą". Pod napisem znajduje się niebieskie tło z naszkicowanymi dziećmi pod, którymi znajduje się napis "Pomóż superbohaterom znowu stać się dziećmi!". na dole strony znajduje się napis strony internetowej "www.mops.czestochowa.pl". Na samym dole są dwa loga w lewym dolnym rogu logo "CZĘSTOCHOWA", a w prawym dolnym herb Częstochowy z napisem "Patronat Prezydenta Miasta Czestochowy Krzysztofa Matyjaszczyka"

Ruszyła kampania społeczna „Pomóż superbohaterom znowu stać się dziećmi”. Powstała, by zachęcać do tworzenia rodzin zastępczych, a jej pomysłodawcą i realizatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Częstochowie. Głównym elementem kampanii jest spot filmowy.
Link do spotu „Pomóż superbohaterom znowu stać się dziećmi”: https://www.youtube.com/watch?v=RjvD3RLBDG4

Przygotowana przez MOPS kampania ma na celu zwrócenie uwagi na potrzeby dzieci, które nie mogą z różnych powodów wychowywać się w rodzinie biologicznej. Dla takich dzieci poszukiwani są rodzice zastępczy, a więc osoby, które czasowo zaopiekują się nimi i stworzą jak najlepsze warunki dla ich rozwoju.

Do pobrania:

# Plik Opis Wielkość pliku
1

Informacja prasowa_pomóż superbohaterom

Dokument PDF z informacją jak zostać rodziną zastępczą. Pomóż superbohaterom znowu stać się dziećmi

81 KB
 Powrót