- wydarzenie już minęło.
4. edycja „Weekendowe spotkanie z mangą w Bibliotece”
22 maja @ 18:00 - 24 maja @ 15:30
Zapraszamy wszystkich miłośników mangi, anime i kultury azjatyckiej na wyjątkowe weekendowe spotkanie, podczas którego nie zabraknie inspirujących rozmów, twórczych działań i świetnej zabawy.
Czekają na Was interesujące prelekcje, artystyczne warsztaty oraz różnorodne wyzwania dla prawdziwych fanów. To doskonała okazja, by pogłębić swoją wiedzę, rozwinąć pasje i poznać osoby o podobnych zainteresowaniach.
W programie m.in. cykl spotkań poświęconych kulturze japońskiej — warsztaty, gry, spotkania oraz, prelekcje.
Dołączcie do nas i spędźcie ten czas w atmosferze pełnej inspiracji i dobrej energii!
Wstęp wolny!




